...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***

1,2,3 - Scrapuj Ty!

środa, 02 października 2013

Łapię za miotłę i odkurzam to nieco zapomniane przeze mnie miejsce... Rozpoczęcie pracy dość znacząco przeorganizowało moje dotychczasowe życie, ale na szczęście większość rzeczy i spraw już ogarnęłam, nauczyłam się nieco inaczej orgaznizować sobie czas więc i miejsce na hobby się znajdzie:)

Zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w naszym nowym wyzwaniu na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! 

Tym razem Weris zaproponowała wykonanie pracy zawierającej się w temacie "Stalowa miłość". Dodatkowo jest inspiracja zdjęciowa:

Można zainspirować się samym tematem,  kłódkami lub kolorami ze zdjęcia.

Ja w swojej pracy sugerowałam się głównie układem zdjęcia i metalicznymi kolorami, dodałam też metalowy maleńki kluczyk.

Zajrzyjcie na blog i pooglądajcie prace pozostałych dziewczyn!

Ciekawe jesteśmy Waszych pomysłów!

Niebawem wrócę - mam jeszcze jeden karteczkowy wytwór w zanadrzu:) 

Fajnie znów móc pokleić:D

wtorek, 20 sierpnia 2013

Tak brzmi #20 wyzwanie na 1,2,3 - Scrapuj Ty! Tym razem wytyczne zaproponowała PaNaKo

Praca ma być wykonana w kolorach kojarzących się z latem, ale najważniejsze by zawierała elementy materiałowe : tkaninę, wstążki, sznurki - ale nie zawiązane na kokardkę, tylko splecione, skręcone lub właśnie zaplątane;)

Ja w tym roku zakochałam się w morzu i mimo, że urlop dawno się skończył to nadal trzymają się mnie morskie klimaty;) A jako wymagany dodatek - zapleciony sznureczkowy warkoczyk:)

Trochę perełek w płynie, trochę chlapnięć błękitnym Glimmer Mistem i trochę mikrokulek - które teraz są wszędzie;) cięzko je ujarzmić;)

Zachęcam Was do udziału w wyzwaniu:)

Ja swoją pracę dodatkowo zgłaszam na wyzwanie w ScrapAndMe - #5 Bez wykrojników. Da się też  coś zrobić bez maszynki wycinającej;)

czwartek, 08 sierpnia 2013

Totalne bezwenie mnie dopadło:/ Jak sprzątnęłam wszystkie moje przydasie do szafy, to tak sobie tam leżały dobre 3 tygodnie. Dziubałam jedynie pomalutku moje magnolie. W międzyczasie pojechaliśmy na krótkie wakacje nad morze, gdzie słońce i beztroska doładowały moje akumulatorki i napełniły nową energią. I tak wczoraj, kiedy już wypakowałam wszystko z podróżnych toreb, zrobiłam małe porządki pourlopowe i doszłam do siebie po całych tych wojażach - zasiadłam do papierków i skeiłam:)

Zakładkę do książki - w formie taga, który jest wytyczną #19 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! Bardzo lubię pracować z  tą formą, jest bardzo przyjemna w  ozdabianiu, dlatego zachęcam Was do spróbowania swoich sił i wzięcia udziału w wyzwaniu:)

Ten tag jest wykonany na mój osobisty użytek i tak, jak lubię - delikatne kolory, stemplowanie brązowym tuszem, perełki w płynie, kwiatuszki, warstwy (tu niezbyt wypukłe - bo jednak jako zakładka - ma się wygodnie użytkować). 

Obejrzyjcie piękne prace pozostałych projektantek.

Ciekawa jestem Waszych pomysłów:)

środa, 03 lipca 2013


Na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! kolejne wyzwanie, zaproponowane przez Teo. Tym razem naszym i waszym zadaniem jest wykonanie pracy w jednym kolorze.  Zatem - bawmy się odcieniami!

Ja miałam kilka pomysłów, ale ostatecznie zdecydowałam się na kolor biały. Powstała karteczka w formacie DL - nie przepadałam za tą formą, ale powoli się do niej przekonuję...

Trochę wycinanek, trochę embossingu i perełek w płynie

Zapraszam do wzięcia udziału w wyzwaniu.

Niecierpliwie czekam, jakie Wy zaproponujecie kolory w swoich pracach:)

wtorek, 18 czerwca 2013

U nas pogoda prawdziwie letnia, słoneczko świeci, przyjemnie, cieplutko. To właśnie słońce było moim pierwszym skojarzeniem, kiedy dostałam wytyczne do #16 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty!

Ladybug zaproponowała nam wykonanie pracy z dużą dawką energii;) Temat dający szerokie możliwości interpretacji.

Początkowo chciałam zrobić scrap, 30x30, jednak jak ja to mówię - chyba nie nadszedł jeszcze mój czas.

Poszłam zatem w mniejszą formę i w kolory: żółty - jak słońce i czerwony - ogień, żar, pasja. Nie ma wyjścia - ich połączenie musi dawać potężnego, energetycznego kopniaka;)

Wyciągnęłam moją nieco zakurzoną bindownicę i poczyniłam taki oto notesik:)

Zdumiona byłam tym, jak ładnie udało mi się zacisnąć sprężynki, choć to dopiero moje drugie notesowe podejście. Oprócz tego popełniłam same błędy;P które na szczęście bez trudu udało się zamaskować;) - odwrotnie przedziurkowałam przednią okładkę i całość też odwrotnie zbindowałam - to znaczy tył był z przodu;)  ale na tym etapie okładki się nie różniły,  więc szybka zamiana i wyszło ok:)

 Papiery  Galeriowe (uwielbiam wszystkie bez wyjątku!) i Lidlowskie;P oraz trochę taśmy washi - mój absolutny hit pozlotowy - dopiero kiedy ich użyłam to zrozumiałam ogólny nimi zachwyt;) 

Pomysł na oklejenie brzegów bazy taśmą zaczerpnęłam od Magdy - tylko następnym razem najpierw okleję brzegi a potem dopiero dam papier bazowy - tu zrobiłam odwrotnie ale efekt i tak bardzo mnie zadowala;)

Trochę przestrzenności nie zaszkodzi:) niektóre kółeczka podklejone grubszą tekturką:

Spróbujcie również "oscrapować" energię - jestem bardzo ciekawa Waszych interpretacji. 

środa, 05 czerwca 2013

Tak to już bywa - plany planami, a życie... Miał być wpis z aktualną wówczas jeszcze pracą na wyzwanie na blogu 1,2,3- Scrapuj Ty! ale z powodu zawirowań pogodowych miałam również zawirowania z internetem i koniec końców - nie udało mi się pokazać pracy na czas. 

Tak więc szybciutko ją pokazuję teraz. Tematem była kartka dla mężczyzny - zawsze mam z tym problem i w ogóle się w tym nie odnajduję, ciężko mi zrobić coś innowacyjnego, bo jednak w tym temacie wolę klasykę, prostotę i czystość formy. Coś tam jednak poeksperymentowałam.

Dla mnie temat trudny, dlatego podziwiam wszystkie osoby, które zgłosiły swoje prace - a jest ich aż 40! Można się zainspirować:) zainteresowanych odsyłam TUTAJ.

 

A teraz pora na aktualne #15 wyzwanie pod kryptonimem "Starociowo" :)

Wytyczne podała nam Natalia - nats : mamy zmaltretować papier - szarpać, drzeć, brudzić i stosować wszelkie zabiegi, które pozwolą na uzyskanie efektu postarzenia papieru.

Ja przygotowałam mini- karteczkę ślubną. Poszarpałam, pomoczyłam wodą, porwałam i potuszowałam brzegi papieru, do tego dodałam zabarwioną glimmer mistem gazę i stempelek pary młodej, pokryty crackle accent.

Robiło mi się tę pracę bardzo przyjemnie i nawet dość szybko - owocnie wykorzystana synusiowa drzemka;) 

Przyłączycie się do wspólnego tworzenia? Prace można zgłaszać do 14 czerwca.

Zachęcam do obejrzenia prac pozostałych projektantek.

***

A w sobotę VI Zlot Scrapbookingowy:D

Wybieracie się? Jeśli tak to do zobaczenia:)

Ja zmykam przygotować osobisty zlotowy identyfikator:)

 
1 , 2 , 3 , 4