...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***

TUSAL 2012

środa, 09 stycznia 2013

Zabawa TUSAL 2012 już się zakończyła, zwyciężczynie zostały wylosowane (gratulacje!), a ja chciałam jeszcze tylko pokazać, jaki upominek przygotowałam.

Oczywiście jak zwykle miałam w głowie tysiąc pomysłów, tylko (również jak zwykle, niestety) dałam sobie zbyt mało czasu na ich realizację. Myślałam nad czymś uniwersalnym i zdecydowałam się na wykonanie broszki. Można powiedzieć, że też się porwałam z motyką na słońce, bo było to moje pierwsze podejście, ale już od dawna chciałam coś takiego zrobić, a filcowe arkusze tylko czekały na wykorzystanie. 

Broszkę wykonałam wg tego kursu. Może nie wyszła idealnie, ale muszę przyznać, że mnie osobiście bardzo się podobała i sobie też muszę podobną zrobić;P I dziwię się, że dopiero niedawno odkryłam i doceniłam dobrodziejstwo, jakim jest pistolet do kleju na gorąco;)

Z racji tego, że mój laptop padł to dysponuję tylko zdjęciem, które wysłałam CyberJulce.

Mój skromny upominek wyglądał tak: 

Mogę mieć tylko nadzieję, że nowej właścicielce się spodoba:)

czwartek, 13 grudnia 2012

To tak niespodziewanie na koniec zabawy - zamieszczam wpis we właściwym czasie hihi;P W moim słoiczku co nieco przybyło, bo nowy hafcik nabiera kształtów i kolorów, ale że ma to być prezent od Mikołaja to muszę trochę przyśpieszyć - bo tu Święta już za chwilkę! Aż trudno uwierzyć... 

Tegoroczny TUSAL dla mnie dobiega końca - muszę jeszcze ukończyć i wysłać upominek. Następnym razem zabiorę się za jego przygotowanie dużo wcześniej...

 W tle widać hafcik o którym wspominałam - większości z Was znany, bo wyszywało go już kilka osób z blogowego światka. Ja od dawna miałam go w planach. Obrazek nie zostanie co prawda u mnie, ale cieszę się, że mogę go wyszyć:)

Życzę Wam miłego dnia, a ja zmykam robić świąteczne porządki w kuchni;)

wtorek, 20 listopada 2012

Tradycyjnie już mój tusalowy słoiczek nieco spóźniony. Przybyły jakieś maleńkie skrawki, ale w tle widać mulinki na nowy projekt (kilku jeszcze brakuje), więc coś się tu wreszcie hafcikowego zadzieje;)


wtorek, 23 października 2012

Aby tradycji stało się zadość - nie można umieścić zdjęcia tusalowego słoiczka w terminie;P

Znów przybyło zaledwie kilka niteczek. Tyle hafcikowych planów a czasu brak:/


piątek, 21 września 2012

Czy ja się kiedyś ogarnę? Znów się spóźniłam:/


poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Równo miesiąc od ostatniego wpisu... Chęć tworzenia była znikoma, ale na szczęście coś się w tej kwestii zmienia:) Nawet powróciła chęć do wyszywania - także to dobry znak. Zaczęłam kolejny niebieski hafcik, ale póki co nie ma jeszcze za bardzo czego pokazać. W ostatnim czasie znalazłam kilka wzorków, które czekają już w kolejce:) Oprócz tego zamierzam wyszyć jakiś miły dla oka obrazek dla małej księżniczki - z okazji zbliżającego się chrztu - jestem na etapie poszukiwań czegoś ciekawego.

Także - wygląda na to, że będzie się działo. I może mój słoik trochę się wypełni, bo na razie - od ostatniego wpisu - przybyły w nim tylko nędzne resztki, czego nawet za bardzo nie widać;)

Miłego dnia!

PS. Dziękuję za miłe słowa pod poprzednim wpisem. Przy okazji pochwalę się, że moja praca została doceniona i ramka zajęła w konkursie III miejsce:)

 
1 , 2 , 3