...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
wtorek, 08 stycznia 2013

Pora na kolejne wyzwanie na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! Tym razem stawiamy w naszych pracach na kolor zielony - ale to nie jedyna wytyczna. W pracy należy użyć przynajmniej 3 kwiatków, wstążki/koronki, elementu quilingu i przynajmniej 3 warstw - ja z warstwami się rozszalałam - naliczyłam ich aż 10;) nie wiem jak to się stało, że się tak rozmnożyły;PZapraszam do obejrzenia prac pozostałych projektantek  i zachęcam do wzięcia udziału w wyzwaniu.

niedziela, 06 stycznia 2013

Czyli czwarte wyzwanie na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! Temacik dość prosty i bardzo przyjemny, przynajmniej ja bardzo lubię pracować z tekturą. Jeszcze przez dwa dni możecie zgłaszać swoje prace - gorąco zachęcam:)

Moja praca - trochę zaległa, bo jeszcze przedświąteczna - nieskomplikowane, kolorowe zawieszki do prezentów. 

Zajrzyjcie, jakie piękne prace stworzyły pozostałe projektantki!

sobota, 05 stycznia 2013

Dziś tylko na chwileczkę. Niestety mój laptop odmówił posłuszeństwa, chyba trzeba się będzie rozejrzeć za nowym sprzętem. Tymczasowo zatem mam trochę problem z zamieszczaniem zdjęć i nowych wpisów, ale postaram się w miarę regularnie je uzupełniać - mam nadzieję że jakoś mi się to uda. 

Chciałabym również podziękować za wszystkie życzenia świąteczne i noworoczne, jakie od Was otrzymałam i jednocześnie przeprosić, że ja takowych tutaj nie złożyłam. Wierzę jednak, że spędziliście miły, rodzinny świąteczny czas, objedliście się smakołykami a Mikołaj był bogaty i znaleźliście pod choinką wymarzone upominki:) Nowy Rok niech będzie dla Was łaskawy i przyniesie mnóstwo pozytywnych chwil i przeżyć - czego i sobie życzę:)

Zakupiliście już kalendarz na ten Nowy Rok? Jeśli nie, to jeszcze przez kilkanaście minut możecie zapisać się na fantastyczne kalendarzowe candy w Magicznej Kartce - ja co prawda kalendarz już mam - a nawet dwa;P ale takie cuda chętnie bym przygarnęła:)


czwartek, 13 grudnia 2012

To tak niespodziewanie na koniec zabawy - zamieszczam wpis we właściwym czasie hihi;P W moim słoiczku co nieco przybyło, bo nowy hafcik nabiera kształtów i kolorów, ale że ma to być prezent od Mikołaja to muszę trochę przyśpieszyć - bo tu Święta już za chwilkę! Aż trudno uwierzyć... 

Tegoroczny TUSAL dla mnie dobiega końca - muszę jeszcze ukończyć i wysłać upominek. Następnym razem zabiorę się za jego przygotowanie dużo wcześniej...

 W tle widać hafcik o którym wspominałam - większości z Was znany, bo wyszywało go już kilka osób z blogowego światka. Ja od dawna miałam go w planach. Obrazek nie zostanie co prawda u mnie, ale cieszę się, że mogę go wyszyć:)

Życzę Wam miłego dnia, a ja zmykam robić świąteczne porządki w kuchni;)

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Czyli czas zimowo - świąteczny w pełni. Pięknie się zrobiło, biało - taką zimę lubię najbardziej, oby tylko wytrzymało do Świąt. Dopiero gdy zobaczyłam za oknem biały puch dotarło do mnie, że to już grudzień. Grudzień pełen wspomnień - bo zeszłoroczny był dla nas czasem radości, ale i niepokoju. Teraz patrzę na naszego Szkraba, który niebawem zdmuchnie pierwszą świeczkę na urodzinowym torcie i wszystkie wspomnienia wracają...

Ale nie o tym miało być;)

Kilka dni temu popełniłam dwie świąteczne karteczki.

Pierwsza w żywych, radosnych kolorach, ze stempelkiem, który dawno temu pokolorowała dla mnie Moriony na jednym z warszawskich spotkań scrapowych (ależ mi ich brakuje:/).

Karteczkę tę zgłaszam na kolorystyczne wyzwanie Klaudii w Diabelskim Młynie.

***

Druga praca już bardziej tradycyjna, w stonowanych barwach:


Miłego dnia Wam życzę :*

niedziela, 09 grudnia 2012

Do 18 grudnia trwa trzecie wyzwanie na blogu "1,2,3 - Scrapuj Ty" - do którego wytyczne podała aa_Dorota

Tym razem zachęcamy Was do stworzenia kartki sztalugowej, z minimum trzema warstwami, dwoma ćwiekami/guzikami i przynajmniej jednym własnoręcznie wykonanym kwiatkiem.

Tak prezentuje się moja, świąteczna kartka - zupełnie nie umiem fotografować tej formy:/


Zapraszam Was do wzięcia udziału w wyzwaniu (pamiętajcie o zasadach!). Niech dodatkowo zmotywuje Was fakt, że wśród osób, które zgłoszą swoją pracę wylosujemy małą niespodziankę:)