...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
wtorek, 19 lutego 2013

Cóż, dopiero luty - jak się okazuje na wiosnę jeszcze trochę trzeba będzie poczekać - widać to wyraźnie po aurze, jaka panuje za oknem. My przygotowywując prace na #8 wyzwanie na blogu 123-Scrapuj Ty! liczymy po cichutku, że nieco przybycie wiosny przyśpieszymy, a przynajmniej że wiosennie zrobi się nam (i Wam) w serduchach:)

Stworzenie "zaklinacza wiosny" zaproponowała Brujita 

Mój "zaklinacz" tak oto się prezentuje :

 

Zapraszam do obejrzenia fantastycznych prac pozostałych projektantek oraz do wspólnej scrapowej zabawy:)

środa, 13 lutego 2013

Zapraszam Was do wzięcia udziału w aktualnie trwającym wyzwaniu na blogu 123-Scrapuj Ty! Tym razem wytyczne zaproponowała nam Ela17

Tematyka bardzo wdzięczna i przyjemna - należy bowiem wykonać pracę dziecięca, zawierającą elementy dziecięce (zabawki, zwierzątka, kolory pastelowe).

Ja wykonałam kartkę gratulacyjną, z bannerkami i misiaczkiem:)

Koniecznie zajrzyjcie, co przygotowały pozostałe projektantki i poznajcie dwie nowe osoby, które dołączyły do naszego zespołu:)

Bawcie się razem z nami:)

poniedziałek, 28 stycznia 2013

Tytuł wieloznaczny;)

Mam oczywiście na myśli moją wyszywaną herbatkę. Koniec w zamyśle miał być już dawno, bo obrazek miał  być prezentem gwiazdkowym dla bliskiej mi osoby, ale jak to w życiu bywa - zbyt dużo spraw mi się nawarstwiło i wyszywanie zeszło na dalszy plan.

Jakiś czas temu, mobilizowana podglądaniem w internecie pięknych prac, poczyniłam pewne postanowienie. Otóż każdego dnia staram się wygospodarować choćby kilka minut na krzyżykowanie. Raz jest to mniej, raz więcej, ale przyznam, że póki co udaje mi się to i od razu widać postęp w pracy - herbatka niebawem będzie gotowa:)

I mam również nadzieję, że moja mobilizacja nie przeminie i więcej będzie się tutaj pojawiać wpisów hafcikowych, bo trochę je zaniedbałam, a w zanadrzu czeka tyyyyyllleee pięknych wzorków do wykorzystania...

A wracając do herbatki - bardzo mi się ten hafcik podoba:)wtorek, 22 stycznia 2013

Pora na kolejne wyzwanie na blogu 1-2-3-Scrapuj Ty! Tym razem jedynym wymogiem, zaproponowanym przez Frezję - jest użycie w pracy zygzaka w dowolnej formie. Duże pole do popisu, zatem zapraszam do obejrzenia prac naszych i naszego Gościa Specjalnego - oraz do wspólnej zabawy. 

Może dodatkowo zachęci Was nagroda - niespodzianka, jaką rozlosujemy wśród uczestników wyzwania.

Ja na tę okoliczność przygotowałam notatnik, którego wykonanie już dawno miałam w planach. Jest to mianowicie niezwykle przydatny "zapiśnik domowych wydatków" - który ma mi pomóc kontrolować wypływy gotówki z domowego budżetu. Jakoś tak ostatnio niebezpiecznie szybko się rozpływają, że postanowiłam uważniej się temu przyjrzeć, analizować, notować, porównywać i umiejętniej planować wydatki.

Bazą był zwykły notesik, kupiony w sklepie papierniczym. Okleiłam okładki kolorowym papierem, wykorzystałam dawno kupiony papier z Lemonade - na który zawsze brakowało mi pomysłu, i wyciągnęłam z czeluści szafy swoją maszynę, aby dodać ozdobne, zygzakowate przeszycia;) i jednocześnie zastanawiając się, czemu tak rzadko to robię i w ogóle czemu tak rzadko korzystam z tej maszyny...

Czekamy  na Wasze prace:)

środa, 09 stycznia 2013

Sklep Agateria wprowadza nowy asortyment - i z tej okazji małe candy:)

Ciekawie się zapowiada:)


Zabawa TUSAL 2012 już się zakończyła, zwyciężczynie zostały wylosowane (gratulacje!), a ja chciałam jeszcze tylko pokazać, jaki upominek przygotowałam.

Oczywiście jak zwykle miałam w głowie tysiąc pomysłów, tylko (również jak zwykle, niestety) dałam sobie zbyt mało czasu na ich realizację. Myślałam nad czymś uniwersalnym i zdecydowałam się na wykonanie broszki. Można powiedzieć, że też się porwałam z motyką na słońce, bo było to moje pierwsze podejście, ale już od dawna chciałam coś takiego zrobić, a filcowe arkusze tylko czekały na wykorzystanie. 

Broszkę wykonałam wg tego kursu. Może nie wyszła idealnie, ale muszę przyznać, że mnie osobiście bardzo się podobała i sobie też muszę podobną zrobić;P I dziwię się, że dopiero niedawno odkryłam i doceniłam dobrodziejstwo, jakim jest pistolet do kleju na gorąco;)

Z racji tego, że mój laptop padł to dysponuję tylko zdjęciem, które wysłałam CyberJulce.

Mój skromny upominek wyglądał tak: 

Mogę mieć tylko nadzieję, że nowej właścicielce się spodoba:)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 72