...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
środa, 10 kwietnia 2013

Skrzydła - czy to motyla, ptaka, czy skrzydła anielskie lub jeszcze inne - to motyw przewodni #11 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! , które zaproponowała Jola. Dodatkowym wymogiem jest zastosowanie choćby odrobiny koloru bordowego.

Ja wykonałam niewielką karteczkę, która będzie dodatkiem do urodzinowego prezentu. 

Dziewczyny z DT oraz nasz Gość Specjalny, którym jest Cynka, wykonały piękne prace - zapraszam do obejrzenia jak również do wzięcia udziału w wyzwaniu:)

poniedziałek, 25 marca 2013

Coraz bardziej podoba mi się praca na bazie jaką jest tag. Tym razem skusiłam się na lift kolorowej i bardzo wiosennej pracy Betik na blogu scrapki.pl.

Praca niby prosta, a podejść do niej było kilka. Dodatkowo na koniec jeszcze - zgodnie z zasadą, że lepsze jest wrogiem dobrego - przy pomocy wielce artystycznych chlapnięć zepsułam sobie bazę. Na szczęście całą pracę udało się uratować  - nieco przedłużył się co prawda proces twórczy;P ale ostatecznie jestem zadowolona:)

Jeśli chcecie się przyłączyć, to jeszcze do północy można zgłaszać swoje prace:)

Miłego i słonecznego popołudnia:)

Może wiosna w końcu przyjdzie)

wtorek, 19 marca 2013

Tak, nieco frywolnie, brzmi temat nowego, 10 już wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty, które zadała nam Kabis

Przyznam, że ja miałam trochę problem z tym tematem - ale po długich przemyśleniach wczorajszej nocy udało mi się coś wykombinować;)

Zapraszam Was do obejrzenia pomysłów pozostałych projektantek - oraz do przyłączenia się do zabawy.

Ja przygotowałam urodzinowy tag "procentowy" ;) 


niedziela, 17 marca 2013

Jakiś czas temu zakupiłam, a właściwie odkupiłam od pewnej osoby zestaw do wyszywania z z kanwą z podmalowanym tłem. Obrazek ogromnie mi się podobał i nie mogłam się wręcz doczekać, kiedy postawię na nim pierwsze krzyżyki.

Niemal w tym samym czasie Justyna-Maleństwo zamieściła wpis, w którym prezentowała efekty swojej pracy na takiej kanwie - nawet tej samej firmy - w tym także jej blaski i cienie. Przyznam, że jej słowa zrodziły we mnie pewne obawy, ale mimo tego zabrałam się ochoczo do igły i mulinek:)

Początki były straszne. Najpierw miałam problem - od czego zacząć - bo krzyżyki na kanwie nijak się miały do tych na wzorze. W końcu znalazłam według mnie odpowiednie miejsce i zaczęłam robótkę. I znów kłopot - kanwa była bardzo sztywna, a że jest dość duża - to zupełnie nie wiedziałam, jak mam ją trzymać, aby dało się wyszywać i było w miarę wygodnie. A może już trochę się odzwyczaiłam? Z tym jednak też sobie poradziłam i po początkowym żółwim tempie zaczęło iść mi coraz lepiej. Zauważyłam też, że od dawna moje krzyżyki nie były takie równe;P  A im więcej krzyżyków przybywa- tym bardziej mi się podoba:)

Z racji tego, że coś niecoś już widać to mogę tu zaprezentować:)

Miłej niedzieli:)

PS. Kolory mogą być trochę przekłamane, niestety mój laptop znów odmówił posłuszeństwa, a na komputerze męża są nieco inne ustawienia monitora...

środa, 06 marca 2013

To temat kolejnego, 9 już wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! Zaproponowała je KrysTyna - w pracy należy użyć elementu, uznawanego za przynoszący szczęście np. koniczynka, podkowa, biedronka. 

Ja w mojej pracy - skarbonce na marzenia - użyłam "grosika na szczęście". Przy okazji jej tworzenia zauważyłam, że to konkretne opakowanie po herbatce w scrapkowym światku często jest recyklingowane;)

Oto moja skarbonka:) Mam nadzieję, że szybko się będzie zapełniać hihi;P

Zapraszam do obejrzenia prac pozostałych projektantek i wzięcia udziału w  wyzwaniu:) 

Tymczasem ja zmykam postawić trochę krzyżyków w nowym obrazku.

Miłej nocki:)

czwartek, 21 lutego 2013

Melduję, że herbaciany obrazek jest już gotowy i czeka na oprawienie - chciałabym pokazać go już w pełnej krasie. A tymczasem prezentuję mini-hafcik, jaki popełniłam w ostatnich dniach:) Bardzo sympatyczna pszczółka i równie sympatyczna lawenda:)

Szybko, łatwo i przyjemnie:) No - może pomijając fakt, że sfotografowanie fioletowego koloru to nie lada wyzwanie... Mimo usilnych starań i tak nie wyszło do końca tak, jak być powinno:/

Teraz trzeba się zmobilizować i wyciągnąć maszynę do szycia;) aby wykorzystać hafcik do zamierzonego celu:)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 72