...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
środa, 12 czerwca 2013

Czyli cudowne papierki do wygrania - kilka arkuszy zakupiłam na warszawskim zlocie - z miłą chęcią przygarnę więcej:) Są fantastyczne!


środa, 05 czerwca 2013

Tak to już bywa - plany planami, a życie... Miał być wpis z aktualną wówczas jeszcze pracą na wyzwanie na blogu 1,2,3- Scrapuj Ty! ale z powodu zawirowań pogodowych miałam również zawirowania z internetem i koniec końców - nie udało mi się pokazać pracy na czas. 

Tak więc szybciutko ją pokazuję teraz. Tematem była kartka dla mężczyzny - zawsze mam z tym problem i w ogóle się w tym nie odnajduję, ciężko mi zrobić coś innowacyjnego, bo jednak w tym temacie wolę klasykę, prostotę i czystość formy. Coś tam jednak poeksperymentowałam.

Dla mnie temat trudny, dlatego podziwiam wszystkie osoby, które zgłosiły swoje prace - a jest ich aż 40! Można się zainspirować:) zainteresowanych odsyłam TUTAJ.

 

A teraz pora na aktualne #15 wyzwanie pod kryptonimem "Starociowo" :)

Wytyczne podała nam Natalia - nats : mamy zmaltretować papier - szarpać, drzeć, brudzić i stosować wszelkie zabiegi, które pozwolą na uzyskanie efektu postarzenia papieru.

Ja przygotowałam mini- karteczkę ślubną. Poszarpałam, pomoczyłam wodą, porwałam i potuszowałam brzegi papieru, do tego dodałam zabarwioną glimmer mistem gazę i stempelek pary młodej, pokryty crackle accent.

Robiło mi się tę pracę bardzo przyjemnie i nawet dość szybko - owocnie wykorzystana synusiowa drzemka;) 

Przyłączycie się do wspólnego tworzenia? Prace można zgłaszać do 14 czerwca.

Zachęcam do obejrzenia prac pozostałych projektantek.

***

A w sobotę VI Zlot Scrapbookingowy:D

Wybieracie się? Jeśli tak to do zobaczenia:)

Ja zmykam przygotować osobisty zlotowy identyfikator:)

czwartek, 30 maja 2013

Tak brzmiał tytuł #13 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! Wyzwanie już się zakończyło, jednak na skutek problemów technicznych dopiero teraz mam możliwość zamieszczenia tutaj mojej pracy.

O ile z ręcznymi wycinankami nie miałam problemu, to element szklany, który miał znaleźć się na pracy spędzał mi sen z powiek. Początkowo wymyśliłam sobie lustro, efekt mnie jednak zupełnie nie zadowolił, więc szkłem w mojej pracy jest szybka w ramie starego obrazu - którą imituje kawałek okładki do bindowania.

Chciałam utrzymać taki nieco "starociowy" wygląd, więc kolory są stonowane, gdzieniegdzie nastemplowałam kleksy i użyłam pękającego crackle accent. 

Tutaj udało mi się nieco uchwycić efekt "szybki"

Tekturowa ramka pocieniowana brązowym tuszem  pomalowana crackle accent, Agateriowe różyczki i listki nastemplowane na papierze scrapowym i wycięte, niektóre podklejone kosteczkami 3D.

A tak poza tematem - tak wyglądało u nas wczorajsze wieczorne niebo - na szczęście burza przeszła gdzieś bokami, ale wyglądało groźnie...


Niebawem wrócę tu z pracą na aktualne wyzwanie;)

środa, 29 maja 2013

Wracam:)

Tak jak przewidywałam od dłuższego czasu - bo były już ku temu przesłanki - mój laptop ostatecznie odmówił współpracy. Trochę to trwało, ale mam już nowy sprzęcik:)

Na dodatek karta pamięci od aparatu również zaprzestała działania, w związku z czym straciliśmy dostęp do wielu zdjęć, w tym także zdjęć moich prac, które "poszły" w świat. Większość fotek udało się odzyskać, ale niestety nie wszystkie.

Zaległe prace zaprezentuję w następnych wpisach, teraz zajmę się najnowszymi, a dokładnie kolejną odsłoną magnolii.

W marcu było tak:

Przyznaję, że odłożyłam tę robótkę nieco na bok, ale w ostatnim czasie mocno się starałam, aby to nadrobić.

Teraz jeden cały kwiat jest już gotowy:)

Udanego wieczoru:)

czwartek, 25 kwietnia 2013

...Nigdy nic w nich znaleźć nie można;) To powiedzenie mojego Męża od razu przyszło mi na myśl, kiedy dostałam wytyczne do #12 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! No cóż, kto nie może znaleźć to nie może, w końcu to damskie torebki, a nie męskie;)

Wykonanie pracy z motywem torebki zaproponowała nam Lucyna. I mimo, że temat można rzec prawdziwie kobiecy, bo chyba każda z nas torebkę jakąś posiada, to pomysłu na jego "ugryzienie" nie miałam żadnego. Trochę jednak poszperałam w sieci i z lekkim poślizgiem, ale torebka powstała:)

Będzie komunijnym upominkiem dla chrześnicy mojego Męża.

Przy jej wykonaniu skorzystałam ze wskazówek z tego i tego kursiku.

 

Nagrzewnica poszła w ruch - złoty puder ładnie błyszczy się w słońcu...

I na koniec widok z boczku;)

Wiem, wiem, poszalałam z fotkami, ale muszę przyznać, że z tej pracy jestem naprawdę zadowolona - jest dokładnie taka, jak chciałam.

Zapraszam Was do obejrzenia fantastycznych prac pozostałych dziewczyn z DT.

Czekam na Wasze pomysły:)

sobota, 13 kwietnia 2013

...w Magicznej Kartce. Piękna kolekcja, bardzo, bardzo trafiona w mój gust - zwłaszcza te kawowe kolorki - uwielbiam takie klimaty! 

Nie ukrywam, że tym razem szczególnie liczę na odrobinę szczęścia;)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 72