...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
piątek, 26 października 2012

Właśnie tak. Oto ostatni, czwarty obrazek z niebieskiej serii. Teraz trzeba nadać projektowi ostateczną formę, ale do tego ja mam dwie lewe ręce i liczę na pomoc mamy:) Mam nadzieję, że do Świąt się wyrobię;PUdanego popołudnia!

wtorek, 23 października 2012

Aby tradycji stało się zadość - nie można umieścić zdjęcia tusalowego słoiczka w terminie;P

Znów przybyło zaledwie kilka niteczek. Tyle hafcikowych planów a czasu brak:/


sobota, 13 października 2012

Jesień w pełni - rozpoznaję to nie tylko po chłodnych porankach i wieczorach czy po kolorowych liściach, ale również po mojej wzrastającej chęci na słodycze, zwłaszcza wieczorowo-nocną porą;P

Chętniej więc sięgam po czekoladę lub piekę słodkości (ostatni mój wypiek to Sernik budyniowy - polecam bo jest pyszny i jako jedyny sernik do tej pory - upiekł mi się wyśmienicie:) Chodzą też za mną muffinki - chyba dziś skuszę się na nie.

Tymczasem jedna muffinka wskoczyła mi na karteczkę. Pokolorowana już dawno temu, czekała na swoją kolej. Karteczka jest bardzo słodka, cukierkowa wręcz - a powstała wg mapki Mojo Monday #262

Karteczka jest nieco przestrzenna, wzbogacona skręcanymi różyczkami i kremowymi perełkami: 

Udanego weekendu!

środa, 10 października 2012

Mimo, że już październik to ślubny sezon jeszcze się nie skończył - okazji do tworzenia ślubnych karteczek wciąż wiele:)

Tę kartkę wykonałam wg mapki Mojo Monday #261, przy czym oczywiście zgapiłam się i nie wstawiłam jej w odpowiednim czasie. No ale trudno, może innym razem;)

A moja praca prezentuje się tak:

Zbliżenie na zwijaną różyczkę - te kwiatuszki podbijają moje serce:)


Miłego popołudnia!

czwartek, 04 października 2012

Krótko dzisiaj będzie, bo ani nastroju, ani humoru.  Trochę problemów ostatnio na nas spadło, ale nie miejsce tutaj, aby to roztrząsać. 

Przechodząc do sprawy zasadniczej : oto stateczek - przedostatni obrazek z niebieskiej serii.

Jeszcze został tylko jeden i można finalizować projekt:)