...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
środa, 30 września 2009

Praktyki zakończone z oceną wzorową więc czas podziękować mojej opiekunce praktyk za pomoc, ogromną życzliwość i zaangażowanie, które przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

Chciałam podarować coś od siebie i wydziergałam to:) Oto mój projekt o którym ostatnio wspominałam:

Zbliżenie:

I z tyłu rameczka z podziękowaniem:)

Trochę się nakobinowałam, ale wyszło całkiem zadowalająco:)

****

Co do weekendowej wystawy to plany nieco sie zmieniły i prawdopodobnie nie będe mogła przyjechać, tzn. napewno nie w niedzielę, a w sobotę mamy tyle planów że wątpię czy uda mi się wyrwać:/ Zobaczymy...

A ponieważ mam za mało zajęć to aby sobie urozmaicić czas zapisałam sie na wymiankę u Agnieszki:) Pierwszy raz biorę udział w takiej zabawie, mam nadzieję, że podołam zadaniu...

wtorek, 29 września 2009

... i radość w serduchu ogromna i to nie tylko z powodu spełnienia marzenia o kuchni, zbliżającego sie wielkimi krokami...

Kolejna porcja szczęścia od Emigrantki

Ogromny cmok za to i uscisków moc :*

(i dziekuję za Scrapmapki:)

Zarozumialcem się przez Was stanę i o, tyle będzie z tego;)

No to moja kolej tak? Miejsca, które bez zawahania wymienię nawet wyrwana ze snu w środku nocy:

Agnieszki Mały Świat

Kawusia u Emigrantki

Grażynki Pasje i Hobby

W Kłodzku u Ani

Marty Hafciki

Czas Radosny

Oraz odkryte niedawno, ale już okiem i sercem pokochane zakątki u :

Brises

Mirabeel

Oliwiaen

Zaczeło się wczoraj około godz. 17.00, na dobre rozkreciło się ok. 21.00.

Przygotowania do zaistnienia w rzeczywistosci naszej kuchni!!!

Huraa!! :D

Meble z sypialni cześciowo przeniesione do innego pokoju ( z którego wcześniej też część mebli została wyniesiona), ciąg dalszy przemeblowań w czwartek. W sobotę prawdopodobnie przyjedzie już pan mierzyciel, który dokładnie zmierzy pokoik i wybieramy kuchenne mebelki:)

Skończyliśmy tak gdzies po północy, a dziś pobudka o 5.30 bo na 8.00 jechałam na uczelnię zaliczyć praktyki. Ale mimo tak wczesnej pobudki jakoś jestem dziwnie pełna energii;)

Chyba czas dokończyć moją porcelankę, bo już niedługo bedzie musiała zawisnąć na honorowym miejscu:)

Tymczasem pracuję nad małym projektem, który mimo że jest niewielkich rozmiarów jakoś sporo czasu zajmuje...

Dziękuje za wszystkie scraperskie porady:) Na forum już dawno się zarejestrowałam i nie moge wyjśc z podziwu. Co do zakupów to trochę przystopowałam swoje zapędy ze względu na bardzo skromne możliwości pieniążkowe, bo sporo wydatków wciąż przed nami. Chociaż kuszą te wszystkie drobiazgi...

Aha mam pytanie czy wybieracie się na wystawę rękodzieła w Warszawie w najbliższy weekend? Ja prawdopodobnie będę, ale w niedzielę. Może uda się spotkać w realnym świecie?

 

sobota, 26 września 2009

...w konkursach i losowaniach to kieruję się zasadą - kto nie gra, ten nie wygrywa; Ktoś powie, że to zwykła naiwność i pewnie będzie miał trochę racji;) Ale jak tu się nie skusić, kiedy oferują takie cudeńka :

  • U Brises

http://ana-brises.blogspot.com/2009/09/dzis-jest-jutro.html

Losowanie 31 października!

I odkryłam kolejne cudowne scrapkowe miejsce:)

****

U Asicy

http://asica-scrap.blogspot.com/2009/09/sodkoscitadam.html

****

W saloniku u Marci

http://salonik-marci.blogspot.com/2009/09/sodkosci-na-jesienne-smutki.html

Losowanie 25 października!

piątek, 25 września 2009

Niezwykle cieszy mnie to, że tak wspaniałe osoby, osoby z ogromnym talentem, do których mi w moich skromnych poczynaniach daleko, doceniają to co robię i chętnie do mnie zagladają :)

Wyróżnienie przyznane mojej skromnej osobie przez Cinkę26

Serdecznie Ci dziekuję:*

Chciałabym, aby tym znaczkiem poczęstowały sie wszystkie osoby, które odwiedzam - a te osoby już doskonale wiedzą, że o nich mowa. Bo wszystkie, które coś tworzymy zasługujemy na to wyróżnienie:)

Poza tym czuję się podwójnie wyróżniona, ponieważ mój licznik odwiedzin przekroczył już niewyobrażalną dla mnie liczbę 10 000 odwiedzin!

Jestem ogromnie zaskoczona, że w tak niedługim przecież czasie mój blog zdobył sobie tylu sympatyków. Dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny i zapraszam do dalszego zaglądania:)

****

Wypadałoby napisac kilka słów o tym, co u mnie. Hmm - praktyki już niemal zakończone, pozostała dokumentacja. Śmieszne to trochę, ale już się przyzwyczaiłam do tych dzieciaków, do nauczycielek i naszych pogaduch w pokoju nauczycielskim. Kto wie, może za jakiś czas tam wrócę;)

Wczoraj cały dzień chodziłam zdenerwowana przez jakże wspaniały uczelniany system usos. Wczoraj bowiem odbywała się internetow rejestracja na fakultety, która rozpoczynała się od 10 a ja ( podobnie jak wiekszość studentów) od 9.00 do 14 nie mogłam się zalogować. W końcu koleżanka mnie zarejestrowała, ale oczywiście na te zajęcia, na których mi zależało nie było już miejsc:/ Ech...

Na dodatek pokłóciłam się z Mężem. Ja mam pretensje o to, że nie ma dla mnie w ogóle czasu ( już od dłuższego czasu zaciskałam zęby, ale chyba się moja cierpliwość wyczerpuje), a on ma pretensje, że ja mam pretensje i że ciagle mi się coś nie podoba...

Jednym słowem - fantastycznie:/

czwartek, 24 września 2009

Tak jak już kiedyś wspomniałam, w gorącej wodzie jestem kąpana. I dlatego siedzę dziś i oglądam na allegro i w sklepach internetowych scrapowe przydasie, bo trzeba by się trochę zaopatrzyć;)

Tylko, że... tyle tego jest!

I tutaj zwracam się z prośba do scrapujących koleżanek - podpowiedźcie co jest potrzebne i przydatne dla kogoś takiego początkującego jak ja?? Sprzętów i materiałów jest mnóstwo a mi trochę brakuje rozeznania...

 
1 , 2 , 3 , 4