...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
środa, 28 sierpnia 2013

A czyje? Wspaniałego polskiego producenta stempelków - Agaterii!

Z okazji drugich urodzin dziewczyny przygotowały moc niepodzianek:)zresztą - zobaczcie sami - wystarczy kliknąć obrazek:)

Oprócz zabawy blogowej, konkurs również na Facebooku.

A na koniec urodzinowy wierszyk z zapowiedzią pewnego nowego, ciekawego miejsca:)

Dziś  Agaterii są urodziny,

Więc je hucznie obchodzimy.

Będą konkursy i zabawa,

Stempelków darmowa dostawa.

To nie koniec przyjemności,

Będzie niespodzianka dla naszych gości.

W nowym miejscu się spotkamy

Do STEMPLOMANII wszystkich zapraszamy!

wtorek, 20 sierpnia 2013

Tak brzmi #20 wyzwanie na 1,2,3 - Scrapuj Ty! Tym razem wytyczne zaproponowała PaNaKo

Praca ma być wykonana w kolorach kojarzących się z latem, ale najważniejsze by zawierała elementy materiałowe : tkaninę, wstążki, sznurki - ale nie zawiązane na kokardkę, tylko splecione, skręcone lub właśnie zaplątane;)

Ja w tym roku zakochałam się w morzu i mimo, że urlop dawno się skończył to nadal trzymają się mnie morskie klimaty;) A jako wymagany dodatek - zapleciony sznureczkowy warkoczyk:)

Trochę perełek w płynie, trochę chlapnięć błękitnym Glimmer Mistem i trochę mikrokulek - które teraz są wszędzie;) cięzko je ujarzmić;)

Zachęcam Was do udziału w wyzwaniu:)

Ja swoją pracę dodatkowo zgłaszam na wyzwanie w ScrapAndMe - #5 Bez wykrojników. Da się też  coś zrobić bez maszynki wycinającej;)

środa, 14 sierpnia 2013

Papierki poszły trochę w odstawkę, za to do łask wrócił haft. Po troszeczku, po troszeczku i wszystkie krzyżyki w magnoliach postawione! Teraz jeszcze tylko, a może aż - pozostają backstitche. I nie będzie to łatwe zadanie.

Ale póki co - cieszę się wyglądem moich kwiatuszków:)

Miłego popołudnia:) Ja zmykam upiec ciacho:)

czwartek, 08 sierpnia 2013

Totalne bezwenie mnie dopadło:/ Jak sprzątnęłam wszystkie moje przydasie do szafy, to tak sobie tam leżały dobre 3 tygodnie. Dziubałam jedynie pomalutku moje magnolie. W międzyczasie pojechaliśmy na krótkie wakacje nad morze, gdzie słońce i beztroska doładowały moje akumulatorki i napełniły nową energią. I tak wczoraj, kiedy już wypakowałam wszystko z podróżnych toreb, zrobiłam małe porządki pourlopowe i doszłam do siebie po całych tych wojażach - zasiadłam do papierków i skeiłam:)

Zakładkę do książki - w formie taga, który jest wytyczną #19 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! Bardzo lubię pracować z  tą formą, jest bardzo przyjemna w  ozdabianiu, dlatego zachęcam Was do spróbowania swoich sił i wzięcia udziału w wyzwaniu:)

Ten tag jest wykonany na mój osobisty użytek i tak, jak lubię - delikatne kolory, stemplowanie brązowym tuszem, perełki w płynie, kwiatuszki, warstwy (tu niezbyt wypukłe - bo jednak jako zakładka - ma się wygodnie użytkować). 

Obejrzyjcie piękne prace pozostałych projektantek.

Ciekawa jestem Waszych pomysłów:)