...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
wtorek, 28 sierpnia 2012

Po ponad dwóch tygodniach.

Magda chcąc mnie wyciągnąć z niemocy twórczej zaproponowała wspólne scrapowanie na odległość;P wg wyzwania Scrapujących Polek - kartkę typu "gate fold". Wyzwanie oczywiście już dawno nieaktualne - tak "szybko" szło mi robienie tej pracy;) No ale mówię sobie, że to była taka rozgrzewka - teraz będzie już tylko sprawniej;)

Od razu założyłam sobie, że będzie to kartka dla Młodej Pary, na której weselu mieliśmy przyjemność gościć w miniony weekend. Mam nadzieję, że się spodobała:)

Uwaga - sporo zdjęć będzie;)

Kartka oczywiście w pudełku (ach, te wypukłe ozdoby;)

A w środku...

Tak się prezentuje od frontu:)


Zaglądamy do środka:

I wnętrze w całej okazałości - z kieszonką na prezent;)

***

W Galerii Papieru nowa, wspaniała kolekcja "Świerszcz za kominem" i małe rozdawnictwo z tej okazji:)

Dobrej nocki:)

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Równo miesiąc od ostatniego wpisu... Chęć tworzenia była znikoma, ale na szczęście coś się w tej kwestii zmienia:) Nawet powróciła chęć do wyszywania - także to dobry znak. Zaczęłam kolejny niebieski hafcik, ale póki co nie ma jeszcze za bardzo czego pokazać. W ostatnim czasie znalazłam kilka wzorków, które czekają już w kolejce:) Oprócz tego zamierzam wyszyć jakiś miły dla oka obrazek dla małej księżniczki - z okazji zbliżającego się chrztu - jestem na etapie poszukiwań czegoś ciekawego.

Także - wygląda na to, że będzie się działo. I może mój słoik trochę się wypełni, bo na razie - od ostatniego wpisu - przybyły w nim tylko nędzne resztki, czego nawet za bardzo nie widać;)

Miłego dnia!

PS. Dziękuję za miłe słowa pod poprzednim wpisem. Przy okazji pochwalę się, że moja praca została doceniona i ramka zajęła w konkursie III miejsce:)