...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
czwartek, 27 czerwca 2013

Jakiś czas temu dostałam zamówienie na kartkę ślubną. Przyznam, że bardzo lubię tego typu prace wykonywać. Wzorując się na pięknych pracach Agnieszki-Scrappassion, które z pewnością znacie, zrobiłam kopertówkę. Taka forma świetnie się sprawdza, jest elegancka i praktyczna, jest miejsce na życzenia i "gotówkowy" prezent;)

W końcu po baaardzo długim czasie zdecydowałam się pociąć piękny papier firmy Webster Pages w kolorze jasnego, pastelowego fioletu z cudownym wzorem kwiatowym. Jest (a właściwie był) bardzo ozdobny i nie wymagał wielu dodatków. 

W środku wyglądała tak:

Pozdrawiam ciepło:)


wtorek, 18 czerwca 2013

U nas pogoda prawdziwie letnia, słoneczko świeci, przyjemnie, cieplutko. To właśnie słońce było moim pierwszym skojarzeniem, kiedy dostałam wytyczne do #16 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty!

Ladybug zaproponowała nam wykonanie pracy z dużą dawką energii;) Temat dający szerokie możliwości interpretacji.

Początkowo chciałam zrobić scrap, 30x30, jednak jak ja to mówię - chyba nie nadszedł jeszcze mój czas.

Poszłam zatem w mniejszą formę i w kolory: żółty - jak słońce i czerwony - ogień, żar, pasja. Nie ma wyjścia - ich połączenie musi dawać potężnego, energetycznego kopniaka;)

Wyciągnęłam moją nieco zakurzoną bindownicę i poczyniłam taki oto notesik:)

Zdumiona byłam tym, jak ładnie udało mi się zacisnąć sprężynki, choć to dopiero moje drugie notesowe podejście. Oprócz tego popełniłam same błędy;P które na szczęście bez trudu udało się zamaskować;) - odwrotnie przedziurkowałam przednią okładkę i całość też odwrotnie zbindowałam - to znaczy tył był z przodu;)  ale na tym etapie okładki się nie różniły,  więc szybka zamiana i wyszło ok:)

 Papiery  Galeriowe (uwielbiam wszystkie bez wyjątku!) i Lidlowskie;P oraz trochę taśmy washi - mój absolutny hit pozlotowy - dopiero kiedy ich użyłam to zrozumiałam ogólny nimi zachwyt;) 

Pomysł na oklejenie brzegów bazy taśmą zaczerpnęłam od Magdy - tylko następnym razem najpierw okleję brzegi a potem dopiero dam papier bazowy - tu zrobiłam odwrotnie ale efekt i tak bardzo mnie zadowala;)

Trochę przestrzenności nie zaszkodzi:) niektóre kółeczka podklejone grubszą tekturką:

Spróbujcie również "oscrapować" energię - jestem bardzo ciekawa Waszych interpretacji. 

poniedziałek, 17 czerwca 2013

Ostatnie piękne, ciepłe i słoneczne dni spędzamy głównie na świeżym powietrzu, a wieczorem Synek ładnie i szybko zasypia i mamusia ma chwilkę dla siebie:)

I korzystając z tej chwilki, a właściwie kilku chwilek skleiłam karteczkę na #2 wyzwanie na blogu Piątek Trzynastego. A z szarym kolorem coraz przyjemniej mi się pracuje:) 

Kartka powstała wg mapki Mojo Monday 297

Dopiero na tym zdjęciu zobaczyłam, że mi się kłaczek z gazy do kwiatka przykleił;P

Wrócę tu jutro:)

Miłej nocki!

środa, 12 czerwca 2013

Czyli cudowne papierki do wygrania - kilka arkuszy zakupiłam na warszawskim zlocie - z miłą chęcią przygarnę więcej:) Są fantastyczne!


środa, 05 czerwca 2013

Tak to już bywa - plany planami, a życie... Miał być wpis z aktualną wówczas jeszcze pracą na wyzwanie na blogu 1,2,3- Scrapuj Ty! ale z powodu zawirowań pogodowych miałam również zawirowania z internetem i koniec końców - nie udało mi się pokazać pracy na czas. 

Tak więc szybciutko ją pokazuję teraz. Tematem była kartka dla mężczyzny - zawsze mam z tym problem i w ogóle się w tym nie odnajduję, ciężko mi zrobić coś innowacyjnego, bo jednak w tym temacie wolę klasykę, prostotę i czystość formy. Coś tam jednak poeksperymentowałam.

Dla mnie temat trudny, dlatego podziwiam wszystkie osoby, które zgłosiły swoje prace - a jest ich aż 40! Można się zainspirować:) zainteresowanych odsyłam TUTAJ.

 

A teraz pora na aktualne #15 wyzwanie pod kryptonimem "Starociowo" :)

Wytyczne podała nam Natalia - nats : mamy zmaltretować papier - szarpać, drzeć, brudzić i stosować wszelkie zabiegi, które pozwolą na uzyskanie efektu postarzenia papieru.

Ja przygotowałam mini- karteczkę ślubną. Poszarpałam, pomoczyłam wodą, porwałam i potuszowałam brzegi papieru, do tego dodałam zabarwioną glimmer mistem gazę i stempelek pary młodej, pokryty crackle accent.

Robiło mi się tę pracę bardzo przyjemnie i nawet dość szybko - owocnie wykorzystana synusiowa drzemka;) 

Przyłączycie się do wspólnego tworzenia? Prace można zgłaszać do 14 czerwca.

Zachęcam do obejrzenia prac pozostałych projektantek.

***

A w sobotę VI Zlot Scrapbookingowy:D

Wybieracie się? Jeśli tak to do zobaczenia:)

Ja zmykam przygotować osobisty zlotowy identyfikator:)