...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
piątek, 22 czerwca 2012

Kolejny nów - kolejna odsłona. W słoiczku przybyło zaledwie kilka niteczek :

A przy okazji pokażę drugi obrazek z niebieskiej serii - przedtem było pływająco, teraz jest latająco;)

Miłego popołudnia!

niedziela, 17 czerwca 2012

Długie te przerwy między wpisami - ale cóż poradzę - pokazywać za bardzo nie ma co - bo i mało tworzę. Większość czasu spędzam z synkiem na świeżym powietrzu albo na zabawie w domu - mały spryciarz lubi, jak na nim skupiona jest cała moja uwaga;) ale cieszę się z tych chwil, kiedy mogę być dla niego na wyłączność i korzystam z nich jak mogę, bo wiem, że szybko miną. Czas szybko upływa - za chwilkę stuknie nam pół roczku...

Tymczasem pochwalę się, co do mnie jakiś czas temu pan listonosz przywiózł. Otóż - po długich wojażach i zawirowaniach wróciła do mnie moja RR-owa kanwa!

Przyznam, że nie mogłam się już doczekać, kiedy ją dostanę w swoje ręce tym bardziej, że ta zabawa ciągnęła się niemal w nieskończoność. Najważniejsze jednak, że obrazek dotarł do mnie szczęśliwie i w jednym kawałku;)

Oto i on:)

Muszę przyznać, że efekt końcowy bardzo mi się podoba i pięknie się prezentuje :)

I w tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczkom za wspólne wyszywanie i mimo pewnych trudności doprowadzenie zabawy do końca:*