...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
niedziela, 26 czerwca 2011

Sporo czasu minęło od ostatniego wpisu - całe 2 tygodnie. Ale muszę szczerze powiedzieć, że jakoś straciłam serce do wszelkich robótek. Totalny brak chęci i weny twórczej. Zakupy ze zlotu leżą i czekają, aż łaskawie zechcę je wykorzystać. Kanwa do myszek też naszykowana, lecz nietknięta:/ Mam nadzieję, że niedługo mi to minie i wrócę z radością do tworzenia.

W międzyczasie zrobiłam kilka prac, ale poleciały w świat i nawet nie mam zdjęć. Dziś udało mi się sklecić karteczkę, głównie z powodu mapki Card Patterns #121, która od razu wpadła mi w oko.

I powstała karteczka ślubna:

Stempelek - nowy nabytek z Lemonade - embossingowany srebrnym pudrem. A papier z Galerii Papieru - uwielbiam całą tę kolekcję:)

Pracę zgłaszam na wyzwanie One Stitch At A Time - # 68 - Wedding / Sympathy

Życzę miłego niedzielnego wieczoru:*

niedziela, 12 czerwca 2011

Na wstępie bardzo dziekuję za gratulacje:) Póki co, Groszek sobie grzecznie rośnie w brzuszku, nie dokucza za bardzo mamusi więc czuję się bardzo dobrze:)

A teraz to, co w temacie:

Wydawało się, że to jeszcze tak długo, że jeszcze tyle czasu,a tu już za chwilkę, już za momencik...

Szczegóły znajdziecie na blogu Filki

Będziemy tam razem z Magdą:) mam nadzieję spotkać się i wyściskać może choćby z częścią z Was:)

sobota, 04 czerwca 2011

Jeszcze Was pomęczę kartkowo;) Myszki SAL-owe zacznę lada chwila - i kanwa i mulinki już naszykowane.

Tymczasem...

Sezon ślubny w pełni - widać to również po zamówieniach:) Oto karteczka, która powstała na jedno z nich - w srebrze i bieli. Bardzo przyjemnie mi się nad nią pracowało.

Bardzo mi się podoba ten tłoczony papier - a wyszperałam go podczas warszawskiego spotkania w pudle "drugiej szansy" - pasował mi do tej kartki idealnie:)

Napis - stempelek embossingowany pudrem z brokatem i piękna ramka od UHK - również embossingowana - pudrem białym i brokatowym

Karteczkę zgłaszam na wyzwanie C.R.A.F.T Challenge 105 - Wedding/Love

***

Trochę mnie tu mało - bo ostatnimi czasy zupełnie coś innego zajmuje moje myśli. Troszkę zamieszania ale i ogromnej radości i szczęścia wkradło się do naszego życia za sprawą dwóch niewinnie wyglądających kreseczek, jakie dane nam było ujrzeć jakiś czas temu:

:)

Widzieliśmy już naszego Groszka - ma 5,7 mm i pięknie bije mu serduszko.

Trzymajcie za nas kciuki:)

Jeśli wszystko będzie dobrze to w styczniu powitamy nasze Maleństwo na świecie:)