...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
czwartek, 30 maja 2013

Tak brzmiał tytuł #13 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! Wyzwanie już się zakończyło, jednak na skutek problemów technicznych dopiero teraz mam możliwość zamieszczenia tutaj mojej pracy.

O ile z ręcznymi wycinankami nie miałam problemu, to element szklany, który miał znaleźć się na pracy spędzał mi sen z powiek. Początkowo wymyśliłam sobie lustro, efekt mnie jednak zupełnie nie zadowolił, więc szkłem w mojej pracy jest szybka w ramie starego obrazu - którą imituje kawałek okładki do bindowania.

Chciałam utrzymać taki nieco "starociowy" wygląd, więc kolory są stonowane, gdzieniegdzie nastemplowałam kleksy i użyłam pękającego crackle accent. 

Tutaj udało mi się nieco uchwycić efekt "szybki"

Tekturowa ramka pocieniowana brązowym tuszem  pomalowana crackle accent, Agateriowe różyczki i listki nastemplowane na papierze scrapowym i wycięte, niektóre podklejone kosteczkami 3D.

A tak poza tematem - tak wyglądało u nas wczorajsze wieczorne niebo - na szczęście burza przeszła gdzieś bokami, ale wyglądało groźnie...


Niebawem wrócę tu z pracą na aktualne wyzwanie;)

środa, 29 maja 2013

Wracam:)

Tak jak przewidywałam od dłuższego czasu - bo były już ku temu przesłanki - mój laptop ostatecznie odmówił współpracy. Trochę to trwało, ale mam już nowy sprzęcik:)

Na dodatek karta pamięci od aparatu również zaprzestała działania, w związku z czym straciliśmy dostęp do wielu zdjęć, w tym także zdjęć moich prac, które "poszły" w świat. Większość fotek udało się odzyskać, ale niestety nie wszystkie.

Zaległe prace zaprezentuję w następnych wpisach, teraz zajmę się najnowszymi, a dokładnie kolejną odsłoną magnolii.

W marcu było tak:

Przyznaję, że odłożyłam tę robótkę nieco na bok, ale w ostatnim czasie mocno się starałam, aby to nadrobić.

Teraz jeden cały kwiat jest już gotowy:)

Udanego wieczoru:)