...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
poniedziałek, 31 maja 2010

Maj zimny i deszczowy. Maj, który kazał nam tęsknić za najmniejszym choćby promieniem słońca.

Maj, którego zawsze wyglądałam z utęsknieniem, w oczekiwaniu na jego kolory, zapachy... Może czerwiec będzie bardziej łaskawy?

U mnie wczoraj przeszła porządna burza, przez kilka godzin nie mieliśmy prądu. A już myślałam, że słońce zawitało na stałe.

Na pożegnanie maja - kolejny kotek kalendarzowy. Całkiem przyjemny, ale w trakcie wyszywania pomyliłam się i musiałam niemały kawałek spruć, ale szybko to nadrobiłam. Kontury wykańczające...

Plama...

Plama zakonturowana

Koniecznie zajrzyjcie do Justynki, aby zobaczyć jej kociaczka:)

Tymczasem ja pomykam do szkoły w celu podjęcia dalszych działań związanych z moją pracą "nieszczęsną" mgr...

piątek, 28 maja 2010

Nowy tydzień - nowe wyzwania Scrapujących Polek. Alteredart, ATC i mapkowa kartka. Na razie tyle udało mi się zrobić. Mam jeszcze chrapkę na mixedmedia, ale jak dla mnie dość trudne jest to wyzwanie...

No to hurtem pokażę moje papierkowe wypocinki:)

  • AlteredArt - pudełko od zapałek

  • Mapkowa karteczka

  • ATC - Anioły (u mnie jeden anioł, ale w dwóch odsłonach:)

Zabawa papierkami sprawia mi ogromną frajdę:) Chyba wsiąkłam na dobre. Na dodatek zaczęłam robić sobie listę przydasi, jakie chciałabym kupić na zlocie i niebezpiecznie mi się ona wydłuża;) Chyba będę musiała się uśmiechnąć do Męża o dofinansowanie;P

Ale krzyżyków oczywiście nie porzuciłam, choć teraz nie mam na nie zbyt wiele czasu. Kończę kotka majowego, przy którym się pomyliłam i musiałam dość dużą część spruć. Póki co nie zaczynam nowych haftów, choć mam dwa obrazki upatrzone od dawna i strasznie mnie rączki świerzbią;)

Na wakacje mam dość dużo planów hafciarskich - obrazek śródziemnomorski dla koleżanki (zamówienie), 2 metryczki i miarkę dla mojego chrześniaka na urodziny. Do tego pewnie wpadną jakieś niezaplanowane przerywniki:)

Na zakończenie zostawiam Wam utwór, którego ostatnio namiętnie słucham i świetnie się przy nim tańczy:)

Memories

sobota, 22 maja 2010

Tak właśnie. Postanowiłam sobie, że jak przygotuję ankietę do badań magisterskich i wyślę ją do mojej promotorki to w nagrodę będę mogła pobuszować scrapująco:) I udało mi się - hehe nie ma to jak dobra mobilizacja;P Realizuję pomalutku wyzwania, jakie dziewczyny - mistrzynie zadają na portalu Polki Scrapują.

Dziś - dwie odsłony : 

  • Wyzwanie kartkowe - motyle

  • Wyzwanie ATC - Latarnia morska

środa, 19 maja 2010

Ale piękne słońce!!!! Mam nadzieję, że to nie cisza przed burzą...

Paczuszka z moją kanwą wczoraj poleciała do kolejnej uczestniczki:) Już teraz nie mogę się doczekać, kiedy do mnie wróci, z obrazkami wyszytymi przez wszystkie dziewczyny. To będzie super pamiątka!

Postanowiłyśmy, że każda z nas przygotuje i dołączy do kanwy notesik, w którym będziemy mogły zapisać, co nam na myśl przyjdzie.

Z mojego jestem zadowolona:) Mógłby być co prawda trochę większy, ale z przykrością stwierdzam, że skończyły mi się kartonikowe bazy. Trzeba zakupić kolejne, bo na czym będę kartki robić??

Pokazuję mój "morski" notesik:)

Widać moje krzywe przeszycia maszynowe;P ale cóż, kto nie próbuje, ten się nie nauczy... Z tyłu notesik ma okładkę z takim samym materiałem.

****

A propo zakupu materiałów do scrapbookingu - będzie ku temu wspaniała okazja na III Zlocie Scrapbookingowym, który odbędzie się 19 czerwca w Warszawie. Ja już mam to zapisane w kalendarzu i odkładam pieniążki na zakupowe szaleństwo:) Poza tym będą konkursy, kursy i wiele innych atrakcji. Kto ciekaw - więcej informacji po kliknięciu na bannerek w bocznej szpalcie.

Ogromnie się cieszę na to spotkanie:)

Dajcie znać, która z Was również się wybiera:)

****

PS. Tak na marginesie - jestem z siebie strasznie dumna i cieszę się niezmiernie, bo jeszcze tylko 3 wizyty u stomatologa i KONIEC!!!!!! :D:D:D:D Wiem, że to nie na temat, ale musiałam napisać:)

PS2. Słońce jednak było tylko chwilowe...jaka szkoda:( za szybko się ucieszyłam...

niedziela, 16 maja 2010

Żeby coś pogmatwać na samym początku to trzeba być mną... Ukończyłam pierwszy obrazek i byłam niezwykle dumna bo bardzo mi się podobał. Wyjęłam kanwę Beatki, żeby porównać i zobaczyć, czy niczego nie pominęłam i co??

To co zobaczyłam zbiło mnie z pantałyku...Na muszelkach (2 i 3) zamiast półkrzyżyków zrobiłam całe. Nie wiem jakim cudem udało mi się to przeoczyć... No cóż, jako że to moja kanwa, postanowiłam tego nie pruć, po prostu moja od początku będzie inna;) Obiecuję na obrazkach kolejnych uczestniczek nie popełnić tego błędu, już sobie zaznaczyłam symbol tego koloru czerwonym mazakiem - teraz nie uda się pomylić;)

No to pokazuję te moje wypocinki:)

piątek, 14 maja 2010

Na wstępie dziękuję serdecznie za miłe słowa odnośnie kartki komunijnej:)

Miło mi, że wiele osób tutaj zagląda, chociaż ostatnio niewiele się dzieje i wpisy też rzadko się pojawiają. No cóż... na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że ostatnio naprawdę nie mam czasu na robótkowanie. Ubolewam nad tym, bo jestem zachwycona propozycjami Scrapujących Polek, a nie mam kiedy nawet czegoś, według podanych przez nie przepisów, wykonać... Większość, a właściwie całość mojego czasu pochłania praca magisterska, z którą się uwijam jak mogę, bo mam szansę bronić się w lipcu, a nie we wrześniu. Poza tym ostatnimi dniami kiepsko się czuję...

Jedyną robótką, którą się zajmuję, jest round-robinowe Nadmorskie Wspomnienie. Termin wysłania kanwy do następnej osoby zbliża się nieubłaganie...

Na razie mam linę, rozgwiazdę i muszelkę. Pozostały jeszcze 2 muszelki do wyszycia. Notesik też jeszcze nie gotowy, ale w weekend napewno powstanie:)

To zdjęcie mi się podoba:) Fajnie na nim widać efekt przestrzenności:)

 
1 , 2