...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
czwartek, 25 kwietnia 2013

...Nigdy nic w nich znaleźć nie można;) To powiedzenie mojego Męża od razu przyszło mi na myśl, kiedy dostałam wytyczne do #12 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! No cóż, kto nie może znaleźć to nie może, w końcu to damskie torebki, a nie męskie;)

Wykonanie pracy z motywem torebki zaproponowała nam Lucyna. I mimo, że temat można rzec prawdziwie kobiecy, bo chyba każda z nas torebkę jakąś posiada, to pomysłu na jego "ugryzienie" nie miałam żadnego. Trochę jednak poszperałam w sieci i z lekkim poślizgiem, ale torebka powstała:)

Będzie komunijnym upominkiem dla chrześnicy mojego Męża.

Przy jej wykonaniu skorzystałam ze wskazówek z tego i tego kursiku.

 

Nagrzewnica poszła w ruch - złoty puder ładnie błyszczy się w słońcu...

I na koniec widok z boczku;)

Wiem, wiem, poszalałam z fotkami, ale muszę przyznać, że z tej pracy jestem naprawdę zadowolona - jest dokładnie taka, jak chciałam.

Zapraszam Was do obejrzenia fantastycznych prac pozostałych dziewczyn z DT.

Czekam na Wasze pomysły:)

sobota, 13 kwietnia 2013

...w Magicznej Kartce. Piękna kolekcja, bardzo, bardzo trafiona w mój gust - zwłaszcza te kawowe kolorki - uwielbiam takie klimaty! 

Nie ukrywam, że tym razem szczególnie liczę na odrobinę szczęścia;)

środa, 10 kwietnia 2013

Skrzydła - czy to motyla, ptaka, czy skrzydła anielskie lub jeszcze inne - to motyw przewodni #11 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! , które zaproponowała Jola. Dodatkowym wymogiem jest zastosowanie choćby odrobiny koloru bordowego.

Ja wykonałam niewielką karteczkę, która będzie dodatkiem do urodzinowego prezentu. 

Dziewczyny z DT oraz nasz Gość Specjalny, którym jest Cynka, wykonały piękne prace - zapraszam do obejrzenia jak również do wzięcia udziału w wyzwaniu:)