...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
niedziela, 24 kwietnia 2011

Już pozmywane i posprzątane po świątecznym śniadanku, jest chwilka czasu na relaks:) Korzystam zatem i pokazuję wykonaną ostatnio karteczkę. Powstała na specjalne zamówienie - dla wyjątkowej osoby i przyznam, że czuję się zaszczycona, że mogłam ją przygotować.

Kartka jest rozmiaru zeszytowego - trochę się obawiałam, czy uda mi się zagospodarować większą powierzchnię niż standardowa, ale nie okazało się to takie trudne:)

Zaproponowane kolory to brąz, beż i turkus - bardzo przyjemnie się pracowało w tej kolorystyce, bo mi ona też bardzo odpowiada:)

Karteczkę umieściłam w pudełku - wyglądają bardzo wdzięcznie, ale szczerze mówiąc nie znoszę ich robić - zawsze coś krzywo dotnę lub zagnę...

Papiery to "Nadziewana Czekolada" ze Scrap Pasji, do tego papierowe różyczki, ukochany dziurkacz, koronkowe stemple i embossing.

Nieskromnie przyznam, że mi osobiście kartka bardzo się podoba - trochę trudno było mi się z nią rozstać;) Mam nadzieję, że sprawi radość obdarowanej:)

sobota, 23 kwietnia 2011

Wszystkim czytelnikom chciałabym złożyć serdeczne życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wewnętrznego spokoju, ciepłej rodzinnej atmosfery, pysznego jedzenia i słońca - w sercu i na niebie:)

 

PS. Mam nadzieję, że udały Wam się świąteczne wypieki - bo mi właśnie zamiast babki wyszedł zakalec jak 150:/ zawsze tak jest jak mi zależy, żeby się udało - załamka normalnie...

wtorek, 12 kwietnia 2011

Jak pisałam ostatnio, sezon urodzinowy w pełni. Właśnie minęły urodziny mojej osobistej siostry.

Co roku zastanawia mnie, jak i kiedy to się stało, że ona jest już taka dorosła. Chyba na zawsze pozostanie moją malutką Siostrzyczką;) I cieszy mnie niezmiernie obserwowanie, jak fajną staje się osobą i jak coraz lepiej radzi sobie w życiu.

Dla niej - ode mnie - urodzinowa karteczka. W jej stworzeniu pomogła mi paleta kolorów Craftujących Warszawianek i mapka Mojo Monday #185.

Papier Idylla ze scrap.com.pl, distressy, stempelek odkupiony gdzieś od kogoś jeszcze na początku mojej scrapowej przygody i pokolorowany kredkami akwarelowymi...

Cieszy mnie, że mogłam sprawić jej trochę radości:)

Pozdrawiam Was ciepło - u mnie za oknem hula wiatr:/

czwartek, 07 kwietnia 2011

...u nas w pracy:) Ja rozpoczęłam na samym początku miesiąca, dziś świętował nasz przedszkolny kucharz:) a przed nami jeszcze 2 urodzinowe rocznice.

Pamiątkowe karteczki urodzinowe to już pomału robi się u nas w przedszkolu tradycja, więc na dzisiejsze święto też nie mogło jej zabraknąć;) Jak wspominałam - ciężko mi się robi kartki dla facetów... Do tej nie miałam specjalnych założeń, chciałam tylko żeby była radosna i energetyczna...

W roli głównej papiery z ILS, glimmer misty i distressy.

Karteczka według mapki Unscripted Sketches # 100.

poniedziałek, 04 kwietnia 2011

Pięknie dziękuję za wszystkie życzenia :* Mam nadzieję, że się spełnią:)

Dziś mam do zaprezentowania karteczkę urodzinową, wykonaną na zamówienie. Powstała z przepięknych papierów Prima - Madeline.

Dodałam piękny ornamentowy stempel ze scrap.com.pl i uroczą ramkę od UHK. Sporo embossingu, na brzegach papier maźnełam białą akrylówką.

Rameczkę też pokryłam białą farbą, a potem crackle accent, a całość spryskałam Glimmer Chalk, który nadał piękny perłowy blask, który mieni się w słońcu:)

Mam nadzieję, że osoba obdarowana będzie zadowolona...

Karteczkę zgłaszam na wyzwania:

  • Sketchy Colors - #65
  • Lemonade Challenges - #16 Sadzimy kwiaty
  • Stampin Royalty # 65 - The heat is on!

Miłego popołudnia Wam życzę!

U mnie pogoda się psuje, zbierają sie jakieś chmurzyska, a ja sobie umyłam okna:/

sobota, 02 kwietnia 2011

... Cóż tu pisać - po prostu kolejny roczek za mną;) i ten urodzinowy i ten blogowy - bo to już dwa latka jak sobie tu piszę i pokazuję swoje prace.

Dziękuję Wam wszystkim, że do mnie zaglądacie, zostawiacie ciepłe słowa.

Cieszę się, że mam to miejsce:)

I zapraszam na urodzinowe ciasto z orzechami i bezą.