...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
czwartek, 13 grudnia 2012

To tak niespodziewanie na koniec zabawy - zamieszczam wpis we właściwym czasie hihi;P W moim słoiczku co nieco przybyło, bo nowy hafcik nabiera kształtów i kolorów, ale że ma to być prezent od Mikołaja to muszę trochę przyśpieszyć - bo tu Święta już za chwilkę! Aż trudno uwierzyć... 

Tegoroczny TUSAL dla mnie dobiega końca - muszę jeszcze ukończyć i wysłać upominek. Następnym razem zabiorę się za jego przygotowanie dużo wcześniej...

 W tle widać hafcik o którym wspominałam - większości z Was znany, bo wyszywało go już kilka osób z blogowego światka. Ja od dawna miałam go w planach. Obrazek nie zostanie co prawda u mnie, ale cieszę się, że mogę go wyszyć:)

Życzę Wam miłego dnia, a ja zmykam robić świąteczne porządki w kuchni;)

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Czyli czas zimowo - świąteczny w pełni. Pięknie się zrobiło, biało - taką zimę lubię najbardziej, oby tylko wytrzymało do Świąt. Dopiero gdy zobaczyłam za oknem biały puch dotarło do mnie, że to już grudzień. Grudzień pełen wspomnień - bo zeszłoroczny był dla nas czasem radości, ale i niepokoju. Teraz patrzę na naszego Szkraba, który niebawem zdmuchnie pierwszą świeczkę na urodzinowym torcie i wszystkie wspomnienia wracają...

Ale nie o tym miało być;)

Kilka dni temu popełniłam dwie świąteczne karteczki.

Pierwsza w żywych, radosnych kolorach, ze stempelkiem, który dawno temu pokolorowała dla mnie Moriony na jednym z warszawskich spotkań scrapowych (ależ mi ich brakuje:/).

Karteczkę tę zgłaszam na kolorystyczne wyzwanie Klaudii w Diabelskim Młynie.

***

Druga praca już bardziej tradycyjna, w stonowanych barwach:


Miłego dnia Wam życzę :*

niedziela, 09 grudnia 2012

Do 18 grudnia trwa trzecie wyzwanie na blogu "1,2,3 - Scrapuj Ty" - do którego wytyczne podała aa_Dorota

Tym razem zachęcamy Was do stworzenia kartki sztalugowej, z minimum trzema warstwami, dwoma ćwiekami/guzikami i przynajmniej jednym własnoręcznie wykonanym kwiatkiem.

Tak prezentuje się moja, świąteczna kartka - zupełnie nie umiem fotografować tej formy:/


Zapraszam Was do wzięcia udziału w wyzwaniu (pamiętajcie o zasadach!). Niech dodatkowo zmotywuje Was fakt, że wśród osób, które zgłoszą swoją pracę wylosujemy małą niespodziankę:)