...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
środa, 28 listopada 2012

Ależ mi wstyd;P

Cały czas byłam przekonana, że zamieściłam już informację o nowym wyzwaniu na 1,2,3 - Scrapuj Ty!, a jednak okazuje się, że widocznie miałam jedynie zamiar to zrobić;P

Na szczęście wyzwanie obowiązuje jeszcze kilka dni - więc jeśli do tej pory nie zrobiliście na nie pracy - to jeszcze macie szansę! 

Tym razem gościem specjalnym jest  Monika Jakubowska. Z pewnością większość osób zna jej piękne prace, a tych którzy nie znają zapraszam na jej blog.

Monika zaproponowała nam wykonanie roziskrzonej, lśniącej pracy. Ta wytyczna chyba przypadła Wam do gustu, bo zgłoszeń jest już bardzo dużo, co ogromnie nas cieszy:)

Oto moja praca na wyzwanie. Karteczka świąteczna wykonana z mieniących się papierów, delikatnie oprószona brokatem. 

Tu lepiej widać mieniący się papier i drobinki brokatu:)

Serdecznie zapraszam do obejrzenia prac pozostałych projektantek i wzięcia udziału w wyzwaniu:)

 

PS. Przy okazji pochwalę się, że moja misiowa karteczka została wyróżniona spośród bardzo wielu pięknych prac. Ogromnie mi miło i bardzo za to wyróżnienie dziękuję:)


wtorek, 20 listopada 2012

Tradycyjnie już mój tusalowy słoiczek nieco spóźniony. Przybyły jakieś maleńkie skrawki, ale w tle widać mulinki na nowy projekt (kilku jeszcze brakuje), więc coś się tu wreszcie hafcikowego zadzieje;)


wtorek, 13 listopada 2012

Ciężko mi się zmobilizować do tworzenia,oj ciężko. Dziecię mi się zaczęło samodzielnie przemieszczać - na razie pełza - ale naprawdę robi to błyskawicznie, a na dodatek ostatnio nie ma specjalnie ochoty spać w dzień, więc chwil wolnych jak na lekarstwo. A kiedy już padnie wieczorem - to ja razem z nim;)

Udało mi się jednak zrobić karteczkę - bo już bardzo tęskniłam za papierowymi zabawami:) Nie będę mówić głośno o której godzinie ją tworzyłam - ale cichutko szepnę, że późnonocną porą najlepiej mi się scrapuje;P

Bardzo lubię podziwiać prace Arte Banale - dlatego skusiłam się na lift jej karteczki w Diabelskim Młynie.

Oto pierwowzór

A to mój lifcik - wykonany dość wiernie:)

Troszkę brokatu w kleju, aby dodać nieco świątecznego blasku:)

To moja pierwsza świąteczna praca w tym sezonie - zatem kartkowanie świąteczne mogę uznać za rozpoczęte:)

Lepiej późno niż wcale;)

wtorek, 06 listopada 2012

... Start! 

Oto swoje podwoje otworzył nowy scrapowy blog wyzwaniowy

1-2-3 - scrapuj Ty!

Mam przyjemność uczestniczyć w tym projekcie i inspirować Was swoimi pracami. Zajrzyjcie koniecznie - na dobry początek serwujemy Wam trochę niespodzianek do zgarnięcia (kto się jeszcze nie zapisał - można to zrobić tutaj).

A już dzisiaj pojawiło się pierwsze wyzwanie - "Ptasie trele". Wymogi nie są skomplikowane - paleta kolorystyczna, motyw ptaka i dwa guziki/ćwieki. 

A oto moja praca, przygotowana na tę okoliczność:)

Zachęcam do zapoznania się z zasadami wyzwań i do wspólnej zabawy:)

Mam nadzieję, że to nowe miejsce przypadnie Wam do gustu:)