...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
czwartek, 21 lutego 2013

Melduję, że herbaciany obrazek jest już gotowy i czeka na oprawienie - chciałabym pokazać go już w pełnej krasie. A tymczasem prezentuję mini-hafcik, jaki popełniłam w ostatnich dniach:) Bardzo sympatyczna pszczółka i równie sympatyczna lawenda:)

Szybko, łatwo i przyjemnie:) No - może pomijając fakt, że sfotografowanie fioletowego koloru to nie lada wyzwanie... Mimo usilnych starań i tak nie wyszło do końca tak, jak być powinno:/

Teraz trzeba się zmobilizować i wyciągnąć maszynę do szycia;) aby wykorzystać hafcik do zamierzonego celu:)

wtorek, 19 lutego 2013

Cóż, dopiero luty - jak się okazuje na wiosnę jeszcze trochę trzeba będzie poczekać - widać to wyraźnie po aurze, jaka panuje za oknem. My przygotowywując prace na #8 wyzwanie na blogu 123-Scrapuj Ty! liczymy po cichutku, że nieco przybycie wiosny przyśpieszymy, a przynajmniej że wiosennie zrobi się nam (i Wam) w serduchach:)

Stworzenie "zaklinacza wiosny" zaproponowała Brujita 

Mój "zaklinacz" tak oto się prezentuje :

 

Zapraszam do obejrzenia fantastycznych prac pozostałych projektantek oraz do wspólnej scrapowej zabawy:)

środa, 13 lutego 2013

Zapraszam Was do wzięcia udziału w aktualnie trwającym wyzwaniu na blogu 123-Scrapuj Ty! Tym razem wytyczne zaproponowała nam Ela17

Tematyka bardzo wdzięczna i przyjemna - należy bowiem wykonać pracę dziecięca, zawierającą elementy dziecięce (zabawki, zwierzątka, kolory pastelowe).

Ja wykonałam kartkę gratulacyjną, z bannerkami i misiaczkiem:)

Koniecznie zajrzyjcie, co przygotowały pozostałe projektantki i poznajcie dwie nowe osoby, które dołączyły do naszego zespołu:)

Bawcie się razem z nami:)