...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
Blog > Komentarze do wpisu

Poplątane...

Tak brzmi #20 wyzwanie na 1,2,3 - Scrapuj Ty! Tym razem wytyczne zaproponowała PaNaKo

Praca ma być wykonana w kolorach kojarzących się z latem, ale najważniejsze by zawierała elementy materiałowe : tkaninę, wstążki, sznurki - ale nie zawiązane na kokardkę, tylko splecione, skręcone lub właśnie zaplątane;)

Ja w tym roku zakochałam się w morzu i mimo, że urlop dawno się skończył to nadal trzymają się mnie morskie klimaty;) A jako wymagany dodatek - zapleciony sznureczkowy warkoczyk:)

Trochę perełek w płynie, trochę chlapnięć błękitnym Glimmer Mistem i trochę mikrokulek - które teraz są wszędzie;) cięzko je ujarzmić;)

Zachęcam Was do udziału w wyzwaniu:)

Ja swoją pracę dodatkowo zgłaszam na wyzwanie w ScrapAndMe - #5 Bez wykrojników. Da się też  coś zrobić bez maszynki wycinającej;)

wtorek, 20 sierpnia 2013, rosse5

Polecane wpisy

  • Stalowa miłość

    Łapię za miotłę i odkurzam to nieco zapomniane przeze mnie miejsce... Rozpoczęcie pracy dość znacząco przeorganizowało moje dotychczasowe życie, ale na szczęści

  • Tagowa zakładka

    Totalne bezwenie mnie dopadło:/ Jak sprzątnęłam wszystkie moje przydasie do szafy, to tak sobie tam leżały dobre 3 tygodnie. Dziubałam jedynie pomalutku moje ma

  • Monochromatycznie

    Na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty! kolejne wyzwanie , zaproponowane przez Teo . Tym razem naszym i waszym zadaniem jest wykonanie pracy w jednym kolorze. Zatem - bawm

Komentarze
renataa25
2013/08/22 11:39:57
Przepiękne dzieło :)
-
Gość: pagata, *.mmpnet238.tnp.pl
2013/08/30 20:37:20
super kartka.
Dziękujemy za udział w wyzwaniu.
DT S&M
-
2013/09/08 17:18:10
Kartka piękna i ten morski klimat ach...