...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
Blog > Komentarze do wpisu

Energetycznie

U nas pogoda prawdziwie letnia, słoneczko świeci, przyjemnie, cieplutko. To właśnie słońce było moim pierwszym skojarzeniem, kiedy dostałam wytyczne do #16 wyzwania na blogu 1,2,3 - Scrapuj Ty!

Ladybug zaproponowała nam wykonanie pracy z dużą dawką energii;) Temat dający szerokie możliwości interpretacji.

Początkowo chciałam zrobić scrap, 30x30, jednak jak ja to mówię - chyba nie nadszedł jeszcze mój czas.

Poszłam zatem w mniejszą formę i w kolory: żółty - jak słońce i czerwony - ogień, żar, pasja. Nie ma wyjścia - ich połączenie musi dawać potężnego, energetycznego kopniaka;)

Wyciągnęłam moją nieco zakurzoną bindownicę i poczyniłam taki oto notesik:)

Zdumiona byłam tym, jak ładnie udało mi się zacisnąć sprężynki, choć to dopiero moje drugie notesowe podejście. Oprócz tego popełniłam same błędy;P które na szczęście bez trudu udało się zamaskować;) - odwrotnie przedziurkowałam przednią okładkę i całość też odwrotnie zbindowałam - to znaczy tył był z przodu;)  ale na tym etapie okładki się nie różniły,  więc szybka zamiana i wyszło ok:)

 Papiery  Galeriowe (uwielbiam wszystkie bez wyjątku!) i Lidlowskie;P oraz trochę taśmy washi - mój absolutny hit pozlotowy - dopiero kiedy ich użyłam to zrozumiałam ogólny nimi zachwyt;) 

Pomysł na oklejenie brzegów bazy taśmą zaczerpnęłam od Magdy - tylko następnym razem najpierw okleję brzegi a potem dopiero dam papier bazowy - tu zrobiłam odwrotnie ale efekt i tak bardzo mnie zadowala;)

Trochę przestrzenności nie zaszkodzi:) niektóre kółeczka podklejone grubszą tekturką:

Spróbujcie również "oscrapować" energię - jestem bardzo ciekawa Waszych interpretacji. 

wtorek, 18 czerwca 2013, rosse5

Polecane wpisy

  • Stalowa miłość

    Łapię za miotłę i odkurzam to nieco zapomniane przeze mnie miejsce... Rozpoczęcie pracy dość znacząco przeorganizowało moje dotychczasowe życie, ale na szczęści

  • Poplątane...

    Tak brzmi #20 wyzwanie na 1,2,3 - Scrapuj Ty! Tym razem wytyczne zaproponowała PaNaKo . Praca ma być wykonana w kolorach kojarzących się z latem, ale najważnie

  • Tagowa zakładka

    Totalne bezwenie mnie dopadło:/ Jak sprzątnęłam wszystkie moje przydasie do szafy, to tak sobie tam leżały dobre 3 tygodnie. Dziubałam jedynie pomalutku moje ma

Komentarze
Gość: donka66, *.binet.pl
2013/06/18 23:42:05
Ale kolorki, cudowny! Żadnych błędów nie widać :) Nigdy jeszcze nie miałam taśmy washi... pewnie czas ją kupić, bo wszyscy się nimi tak zachwycają :)
-
2013/06/21 18:11:30
Świetny notes i fantastyczne kolory - dobra rada z tym oklejeniem brzegów.
-
2013/09/08 20:57:33
Bardzo energetyczny i to nie tylko w kolorach lata, ale i nadchodzącej właśnie jesieni.