...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
Blog > Komentarze do wpisu

Drzemy, szarpiemy, brudzimy plus praca zaległa

Tak to już bywa - plany planami, a życie... Miał być wpis z aktualną wówczas jeszcze pracą na wyzwanie na blogu 1,2,3- Scrapuj Ty! ale z powodu zawirowań pogodowych miałam również zawirowania z internetem i koniec końców - nie udało mi się pokazać pracy na czas. 

Tak więc szybciutko ją pokazuję teraz. Tematem była kartka dla mężczyzny - zawsze mam z tym problem i w ogóle się w tym nie odnajduję, ciężko mi zrobić coś innowacyjnego, bo jednak w tym temacie wolę klasykę, prostotę i czystość formy. Coś tam jednak poeksperymentowałam.

Dla mnie temat trudny, dlatego podziwiam wszystkie osoby, które zgłosiły swoje prace - a jest ich aż 40! Można się zainspirować:) zainteresowanych odsyłam TUTAJ.

 

A teraz pora na aktualne #15 wyzwanie pod kryptonimem "Starociowo" :)

Wytyczne podała nam Natalia - nats : mamy zmaltretować papier - szarpać, drzeć, brudzić i stosować wszelkie zabiegi, które pozwolą na uzyskanie efektu postarzenia papieru.

Ja przygotowałam mini- karteczkę ślubną. Poszarpałam, pomoczyłam wodą, porwałam i potuszowałam brzegi papieru, do tego dodałam zabarwioną glimmer mistem gazę i stempelek pary młodej, pokryty crackle accent.

Robiło mi się tę pracę bardzo przyjemnie i nawet dość szybko - owocnie wykorzystana synusiowa drzemka;) 

Przyłączycie się do wspólnego tworzenia? Prace można zgłaszać do 14 czerwca.

Zachęcam do obejrzenia prac pozostałych projektantek.

***

A w sobotę VI Zlot Scrapbookingowy:D

Wybieracie się? Jeśli tak to do zobaczenia:)

Ja zmykam przygotować osobisty zlotowy identyfikator:)

środa, 05 czerwca 2013, rosse5

Polecane wpisy

  • Stalowa miłość

    Łapię za miotłę i odkurzam to nieco zapomniane przeze mnie miejsce... Rozpoczęcie pracy dość znacząco przeorganizowało moje dotychczasowe życie, ale na szczęści

  • Poplątane...

    Tak brzmi #20 wyzwanie na 1,2,3 - Scrapuj Ty! Tym razem wytyczne zaproponowała PaNaKo . Praca ma być wykonana w kolorach kojarzących się z latem, ale najważnie

  • Tagowa zakładka

    Totalne bezwenie mnie dopadło:/ Jak sprzątnęłam wszystkie moje przydasie do szafy, to tak sobie tam leżały dobre 3 tygodnie. Dziubałam jedynie pomalutku moje ma

Komentarze
2013/06/05 19:57:31
Męska jest fantastyczna.