...czyli Ani różne różności i dziwactwa...

***
SZANUJMY SWOJE PRACE

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zaznaczam to). Nie zezwalam na ich kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek sposób bez mojej zgody.

***
Blog > Komentarze do wpisu

Poranek

Już dawno się obudziłam. Leżę sobie w łóżku, obok mnie Mąż. Jeszcze smacznie sobie śpi, od czasu do czasu cicho pochrapuje, przekręcając się na drugi bok. Patrzę na niego, na jego spokojną twarz, zamkniete powieki, przemykający czasem prawie niewidoczny uśmiech. I czuję radość, taką zwykłą ludzką radość i szczęście.

Że jest tutaj.

Że śpi obok mnie a nie w jakimś dalekim hotelu na Litwie.

Że mogę na niego patrzeć.

Że jest bezpieczny.

Zabawne - nie widzieliśmy się tylko kilkanaście godzin. I nie wiem, skąd ta tęsknota, która wypełniała całą mnie. Przecież jak jest w pracy to też wraca późno, nieraz 2-3 w nocy. I też tęsknię, ale jak kładę się spać, to wiem, że za dwie, trzy godziny on wróci, położy się obok mnie, przytuli. A tam - tyle kilometrów do przejechania, przemęczenie, wiadomo, różne sytuacje się na drodze zdarzają, wariatów nie brakuje. I sam fakt, że tak był daleko. Sam. Nieosiągalny. Czekanie na telefon, że wszystko ok...

Dlatego zwyczajnie cieszę się, że jest już blisko mnie. I od wczoraj nie mogę przestać się uśmiechać:) 

niedziela, 28 czerwca 2009, rosse5

Polecane wpisy

  • Zaproszenie

    Chwilowo ani nie karteczkowo, ani krzyżykowo. Pozwolę sobie na małą reklamę. Jeżeli macie wolną najbliższą niedzielę, chcecie potańczyć i naładować się pozytywn

  • Życzenia

    Wszystkim czytelnikom pragnę złożyć życzenia spokojnych Świąt Wielkanocnych, radości z przebywania z bliskimi, samych pyszności na wielkanocnym stole oraz mokr

  • Chwalimy się:)

    Najpierw pochwali się Bartuś - jakie to śliczne upominki otrzymał:) Przygotowała je Kasia - która trochę musiała pospiskować, zeby zdobyć nasz adresik;) Bartek

Komentarze
sabinka.t1
2009/06/28 08:56:20
Doskonale Cię rozumiem .....
ja za swoim mężem też tęsknie całe 3 tyg. jest w trasie , nie raz w miejscach bezpiecznych , innym razem nie...niestety kobiety już tak mają ,że się denerwują .
Ciesz się mężem wtedy gdy go masz , a będzie wszystko dobrze.
Pozdrawiam serdecznie
-
Gość: mężatkazkilkunastoletnimstażem, 212.244.210.*
2009/06/28 12:55:36
Ciesz się mężem, i tą tęsknotą póki jest. To nie trwa wiecznie tylko na początku małżeństwa. Za kilka lat będzie Ci obojętne czy jest, czy nie, a nawet będziesz czekać, aż wreszcie sobie pójdzie do pracy i wtedy będziesz się cieszyć tymi kilkoma godzinami samotności.
-
Gość: www.mloda-zona.blog.pl, *.ssp.dialog.net.pl
2009/06/28 13:08:25
mężatko kilkunastoletnim stażem, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i nie mierz swoją miarą
-
2009/06/28 14:55:23
Doskonale Cię rozumiem...:-)))
A to co napisała mężatka z kilkunastoletnim stażem chyba nie zawsze się sprawdza. Wszystko chyba zalezy od tego czy umie się z sobą przebywać, rozmawiać, cieszyc się swoją wzajemną obecnością... Ja jestem 6lat po ślubie, a razem jesteśmy 10lat i u nas jest chyba cały czas tak jak było na początku:-))) I niech tak zostanie:-))) Czego i Tobie życzę:-)))
-
robotki-katarzynki
2009/06/28 19:46:00
Najważniejsze,że masz lepszy humorek i jest ok już.
Zapraszam na www.robotkikatarzynki.blog.onet.pl
-
kreatywka86
2009/06/29 11:20:05
i ciesze sie Twoja radoscia :) musze sobie sama swoja teraz zakombinowac bo troszke u mnie w dolku, ale sie wygrzebie, bo przeciez zawsze jest slonko po chmurach :)
-
blogagnieszki
2009/06/29 11:52:12
dobrze, że jest u Was lepiej u nas też :), a ja się denerwuję nawet wtedy gdy mój mąż jedzie od naszego domku - sam 30 km i każę dzwonić jak dojedzie :), taki już nasz los - żon :)
-
kreatywka86
2009/06/29 18:31:40
to co studiuje zwa u nas "studiami biznesu". a do Chin juz powiedzialam ze sie wywiezc nie dam, no z ta Kanada to nie wiem, chyba i tak tam wyladujemy... moze jakos przez to przebrne szczesliwie. :)
-
sabinka.t1
2009/06/30 08:50:25
Niestety Aniu nie pasuje, podejrzewam ,że to jakaś ala przeróbka i klucz się nie pokazał:( a szkoda. Niestety ten co ja mam - spis mulin tylko , to jakiś kosmos kolorów :( nie kupiłam , dobiorę coś sama.
Dziękuje pozdrawiam.
-
2009/07/01 16:50:15
:) ŁAdnie napisane, rozumiem i pozdrawiam